Dołącz do nas na Facebooku
Dołącz do nas na Google+
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie

im. prof. dr hab. Bronisława Niewiedzioła

Drodzy Rodzice, Dzieci, Przyjaciele, Nauczyciele i Wolontariusze

Na te najpiękniejsze Święta składam Wam najserdeczniejsze życzenia: Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, rodzinnych i radosnych, dających odpoczynek oraz Nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok 2013 będzie dużo lepszy niż ten, który właśnie się kończy. Ponadto życzę wszystkim czytającym te życzenia, gdziekolwiek jesteście, stawajcie się światełkami rozświetlającymi coraz większe mroki dnia codziennego, stawajcie się bliskimi dla dalekich, swoimi dla jeszcze obcych, przyjaznymi dla obojętnych i nieprzyjaznych, a wtedy ci wszyscy : dalecy, obcy i obojętni do nas dotrą, przyjdą i zapytają „w czym mogę pomóc?’- i to będzie i dla nich i dla nas naprawdę piękny, dobry, szczodry Nowy Rok.

A póki co – zapraszamy do Koła na dyżury styczniowe w terminach: 9.01 oraz 16.01 po odbiór naprawdę fajnych paczek noworocznych słodko-spożywczych, które mamy dzięki Pani Redaktor Ewie Dados oraz Iwonie Łysakowskiej z TPD- Oddział Regionalny, prosimy również o zgłaszanie w Kole, ilu naszych wychowanków pozostaje w mieście podczas ferii zimowych. Rodzicom, mającym problemy w szkołach z „nieprzeszkolonymi” nauczycielami przypominam o ciągłej gotowości naszych edukatorów, a tym, którzy mają problemy natury wychowawczej czy psychologicznej polecam kontakt z naszą dr psycholog i edukatorem, będącą również Mamą chorego na cukrzycę synka, czyli 3 w 1, Panią Anetą Liberą, tel. Do wiadomości w Kole. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy w trudnych dla mnie dniach w listopadzie, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Nowym Roku.

Jadwiga Gruba

Top
Copyright © Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie
Portal ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie sprawy związane z leczeniem cukrzycy powinny być skonsultowane z lekarzem diabetologiem