Dołącz do nas na Facebooku
Dołącz do nas na Google+
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie

im. prof. dr hab. Bronisława Niewiedzioła

Szczęśliwego Nowego 2012 roku

Szczęśliwego Nowego 2012 roku, roku 30-lecia działalności koła, spełnienia w nim wszystkich marzeń, zdrowia, tanich „pasków testowych” oraz jak najwięcej szkoleń nauczycieli w szkołach, jak najwięcej spotkań w kole i jak najwięcej darczyńców 1 %, bo potrzebujemy bardzo dużo środków na realizację naszego ambitnego planu na ten 30-letni rok pracy.

Apelujemy do narzeczonych i nowożeńców, którzy planują wesela w karnawale, proście swoich Gości, by zamiast kwiatów do życzeń składali Wam przybory szkolne, maskotki, książki lub wypełniali „puszkę” dla naszych dzieci z cukrzycą. Ten rok jest dla nas wszystkich bardzo trudny, ale dla rodzin z dziećmi przewlekle chorymi będzie on szczególnie ciężki, dlatego naprawdę WARTO dzielić się swoim szczęściem, dobrem i miłością z potrzebującymi, a szczęście Wasze będzie tym większe, im więcej podarujecie bliźnim, to naprawdę działa!

Zwracamy się także z gorącym apelem o przekazywanie 1% na rzecz TPD – Lubelskie Koło Cukrzycowe, uzyskane od Państwa Darczyńców wpłaty umożliwią nam jeszcze większą pomoc naszym rodzinom, młodzieży – zakup wkłuć do pomp insulinowych, ponadto przygotowujemy w ramach obchodów 30-lecia Koła książkowe opracowanie dorobku i historii koła, film przedstawiający działalność medialną, wychowawczą, wypoczynkową i terapeutyczną koła, na to wszystko potrzebne są pieniądze, a przypominam, że działamy w oparciu o składki członkowskie, wpłaty ze sprzedaży kartek okolicznościowych, prowadzoną przez jedną z firm i 1%. Za każdą , choćby symboliczną złotówkę serdecznie już z góry dziękujemy.

Dziękujemy także za piękne zorganizowanie akcji zbierania podpisów pod petycją o paski i leki cukrzycowe Sylwii Wójtowicz i Agnieszce Deląg oraz członkom PSD – Oddział w Lublinie, ta wspólna poznańsko-lubelska akcja na pewno pomogła w dokonaniu zmian w cenach pasków, chociaż bardzo brakuje nam jeszcze pasków innych sprawdzonych już firm.

Przypominam: dyżur radcy prawnego – trzecia środa miesiąca, psychologa – 1 i 3 środa. Zapraszamy!

Top
Copyright © Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie
Portal ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie sprawy związane z leczeniem cukrzycy powinny być skonsultowane z lekarzem diabetologiem