Dołącz do nas na Facebooku
Dołącz do nas na Google+
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie

im. prof. dr hab. Bronisława Niewiedzioła

Wyjazd do Okuninki

Szanowni Rodzice i Opiekunowie dzieci wyjeżdżających na turnus rehabilitacyjny do Okuninki! Proszę bardzo dokładnie przeczytać i zapamiętać poniższe ustalenia organizacyjne i medyczne dotyczące wyjazdu!

  • Zbiórka – godz. 10.00 przy PZMOT ul. Prusa 8, odjazd o godz.11.00
  • Proszę wcześniej poinformować mnie o indywidualnym dowiezieniu dziecka
  • Na podróż przygotować tylko 2 śniadanie i coś do picia
  • Zalecenia lekarzy: każde dziecko ma posiadać wkłucia indywidualne, wymiana- metalowe- co 2 dni, teflon owe- co 3 dni plus kilka zapasowych, Paski do gleukometru- 4 opak (200 sztuk, może być i więcej, to zostaną), glukometry z pomiarami do 3 tygodni wstecz, insulina – zgodnie z zapotrzebowaniem podpisana, dzieci na pompach – obowiązkowo wstrzykiwacz do insuliny, igły do penów. Jeżeli zabraknie dziecku czegoś, dokupienie możliwe tylko na 100% (paski, insulina, wkłucia). Na zbiórce przed wyjazdem Rodzice podpiszą oświadczenie, iż zostali poinformowani, że za picie alkoholu, palenie dziecko wyjeżdża z turnusu na koszt rodziców (chodzi o dzieci starsze). Opiekę medyczną sprawuje w I tygodniu dr R.Piekarski, w II – dr B.Wysocka, opiekę pielęgniarską – Pani B.Linkiewicz, nie zapomnijcie Państwo serdecznie Im za to podziękować, bo jadą z naszymi dziećmi w ramach własnych urlopów!. Opiekę pedagogiczną pełni sprawdzona, wykwalifikowana kadra z UMCS – Pani Kasia, Pani Wiola oraz muzykujący wuefista – Pan Robert oraz pewien tajemniczy Wujek.
  • Proszę nie planować odwiedzin w 1 niedzielę turnusu, nie ma zupełnie takiej potrzeby, o programie 2 weekendu- dzieci poinformują.
  • Proszę poinformować dzieci, jadące na turnus z komórkami, by używały ich raczej rzadko, broń Boże po 22-ej, Rodziców też proszę o nie „dokuczanie” dzieciom, macie sobie od siebie nawzajem odpocząć.
  • Zatem, do zobaczenia na zbiórce 13.07 w piątek o godz 10-ej przy Motelu. Zaczynamy 13 w piątek, musi być bardzo dobrze. Ewentualnych dłużników bardzo prosimy o uregulowanie wszelkich dopłat przed wyjazdem, najlepiej na konto Koła!

Z wyrazami szacunku i prośbą o pamięć o tym, co wyżej – JGruba

P.S. Proszę o zapakowanie 2 par obuwia na zmianę, buty plażowe, stroje plażowe, kurtkę, bieliznę osobistą, sweter, 2 pary spodni, przybory higieniczne, walizy nie muszą być baaaardzo duże.proszę także zabrać xero orzeczenia o zasiłku pielęgnacyjnym. Jak coś zapomniałam, to jeszcze dopiszę.

Top
Copyright © Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie
Portal ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie sprawy związane z leczeniem cukrzycy powinny być skonsultowane z lekarzem diabetologiem